Ettevõtte konto loomine Ukus märgib ühtlasi Standard paketi 30-päevase tasuta prooviperioodi algust. Uku Standardi kasutamiseks ka pärast prooviperioodi lõppu on vaja lisada maksekaardi andmed.

Prooviperioodi lõpus saab ettevõtte konto looja ehk omanik e-posti teel meeldetuletuse prooviperioodi lõppemisest. Kui maksekaardi andmeid ei sisestata prooviperioodi jooksul, ei pääse 30 päeva möödudes enam ettevõtte kontole ligi. Isiklik tasuta konto jääb igal juhul alles. Uku keskkonnas säilivad andmed pärast ligipääsu peatamist veel kaks nädalat ning taastuvad kohe, kui makse on laekunud.

Kuidas käib tasumine?

Uku Standard paketi soetamiseks on vaja kehtivat maksekaarti. Sobivad nii krediit- kui ka deebetkaardid, millega on internetimaksed lubatud. Prooviperioodi lõppedes arveldatakse kaardilt ettemaksu summa ning Uku Standard pakett pikeneb.

Paketi tellimiseks tuleb liikuda peamenüüst "Seaded" alla. Paketti saab tellida ainult ettevõtte konto alla. Ettevõtte konto juures on näha, kas ja kui kaua kehtib veel tasuta prooviperiood ning nähtaval on ka nupp "Osta pakett".

Nupule vajutades ilmub vaade, kus on võimalik valida, mitmele kasutajale pakett osta. Vaikimisi välja pakutud number kajastab ettevõtte konto alla lisatud kasutajate koguarvu, kuid numbrit on võimalik suuremaks muuta. Väiksemaks muutmisel on esmalt vaja deaktiveerida mõni kasutaja ettevõtte konto all.

Samuti saab valida, kas soovitakse tasuda iga kuu või korraga terve aasta eest. Aasta kaupa maksmisel on hind 23% soodsam.

Järgmises vaates on näha täpne maksmisele kuuluv summa ja nupp "Maksa". Sinna vajutades ilmub aken, kuhu sisestada oma kaardiandmed:

Sisestada on vaja kaardi number, kaardi kehtivusaeg ja CVV number kaardi tagaküljelt. Kui sisestatud andmed on vigased, makse läbi ei lähe.

Kui esmalt on valitud kuumaksepõhine tasumine ning soov on edaspidi tasuda aastamaksena, siis liigu "Seaded" -> "Ettevõtte konto" -> "Muuda paketti" ning vajuta "Tühista pakett". 

Seejärel on võimalik valida paketi eest tasumine aastamaksena. 

Did this answer your question?