Ukut saab edukalt kasutada üksi töötamiseks, kuid kui ülesandeid või informatsiooni on vaja teistega jagada, tasub nemadki Ukusse kutsuda.

Kasutajate kutsumiseks on vajalik ettevõtte konto, isikliku konto alla teisi kutsuda ei saa. Meeskonna saab sisse kutsuda kohe Ukusse kontot luues, aga sama lihtne on seda teha hiljem. Kasutajate lisamiseks ja haldamiseks on peamenüüs alapunkt "Kasutajad":

Ettevõtte konto olemasolul on paremal pool nupp "+ Lisa kasutaja":

Nupp on nähtav ainult neile, kellel on õigus konto alla kasutajaid lisada ehk konto omanikule ja peakasutajale. Nupule klikates avaneb kasutajate lisamise vaade, kus tuleb täita nii meiliaadressi kui ka nime lahter. Ridu tekib vajadusel juurde, nii et kutsed saab saata kõigile korraga.

Vajutades nupule "Valmis" saavad kõik kutsutud kirja, kus palutakse neid meeskonnaga liituma.

Kui kutsutud tiimiliikmel on sama meiliaadressiga juba Ukusse konto loodud, siis uut kontot ta tegema ei pea. Ta võib ettevõttega liituda nii kirjas sisalduva lingi abil või oma kontole sisse logides.

Kasutajate menüüpunkti all on pärast kutsete saatmist näha, millisele meiliaadrssile kutse saadetud on. Vajadusel saab kutse uuesti saata, vajutades lingile "Kutsu uuesti":

Kõik kutsutud kasutajad lisatakse ettevõtte alla kasutajatena. Ettevõtte konto omanikul ja peakasutajal on õigus kasutajast peakasutaja teha. 

Loe lähemalt, millised õigused ja piirangud erinevate kasutajarollidega kaasnevad.

Did this answer your question?