Raamatupidamises, aga ka mujal valdkondades, on suurem osa kliendile tehtavaid töid korduvad. Uku võimaldab seadistada nii nädalast, kuist, kvartaalset kui ka aastast korduvust.

Korduvülesannet lisatakse sama moodi, kui ühekordset ülesannet, lihtsalt kuupäeva valimise all tuleb teha linnuke korduvuse juurde. Vaikimisi on valitud kuine korduvus:

Kui sooviks on defineerida peale kuupäeva ka muid parameetreid, on tarvis vajutada korduvuse valikutest 'Seadista oma korduvus'.

Kuise, kvartaalse ja aastase korduvuse korral saab valida, kas korduvülesanne peaks ilmuma töölauale enne või pärast vabu päevi ehk nädalavahetusi ja riiklike pühi.

Kuise korduvuse puhul pakub Uku vaikimisi välja tänast päeva, seda saab muuta kalendrist. Kui valite alguseks mõne möödunud kuu, luuakse ülesanne või ülesanded ka minevikku. Võimalik on määrata korduvus ka tulevikku – sel juhul käesolevasse kuusse ülesannet ei looda.

Nädalase korduvuse puhul saab valida nädalapäeva, millal ülesanne töölauale ilmub. Samuti saab määrata, kas ülesanne ilmub iga nädal või teatud intervalliga – kui määrata intervalliks 2, ilmub ülesanne töölauale üle nädala.

Nädalast korduvust ei saa määrata mõnel teisel päeval ilmuma – kui peaks juhtuma, et tegemist satub olema vaba päevaga, tuleb see ülesanne kalendris ise ümber planeerida.

Kvartaalse korduvuse puhul on vaikimisi algusajaks käesoleva kuu päev. Soovi korral saab kuud muuta, kuupäeva muutmine käib kalendrist.

Aastase korduvuse puhul saab kalendrist valida nii vajaliku kuu kui ka päeva.

NB! Kui määrad, et alguskuupäeva kuvada puhkepäeva puhul varem, siis kontrolli, mis on 'Alusta loomist' kuupäev

Lisaks alguskuupäevale saab korduvatele ülesannetele määrata ka tähtaja. Loe tähtaja määramise kohta.

Did this answer your question?