Skip to main content
Kuidas lisada malle?

Enda vajadustele vastavate mallide läbimõtlemine ja koostamine on sujuva töövoo põhiline alustala.

Rain avatar
Written by Rain
Updated over a week ago

Kliendi korduvülesannete plaani moodustamiseks on mitu võimalust. Kui teed tööd koos tiimiga, on ettevõtte konto alla mõistlik lisada mallid, mida kõik oma plaanide aluseks saavad võtta. Nii kasutate samu töövõtteid, teemasid ja lisavälju.

Malli lisamiseks on vajalik ettevõtte konto. Mallid ja nende lisamisvõimaluse leiad, kui liigud peamenüüst "Seaded" alla ning valid "Ülesanded".

Seejärel vali vahekaart "Mallid":

Uue malli lisamiseks vajuta "+ Lisa". Esimesena tuleb anda mallile nimi, mis seda võimalikult hästi kirjeldab. Kuna ühele kliendile on võimalik lisada mitu malli, tasub kaaluda väiksemate moodulite moodustamist. Vajalike moodulite valimisega tekib hiljem kliendile sobiv plaan. Nii näiteks saab eraldi malli teha aastaaruandele ning valida see ainult klientide puhul, kellele aastaaruannet koostama peab.

Järgmise sammuna saab valida, kas võtta aluseks mõni mall/plaan või alustada malli loomist nullist.

Malli lisatavate ülesannete puhul ei määrata klienti ega tegijat, kõik ülejäänud andmed saab täita, nagu tavalise uue ülesande lisamise puhul. Lisatavad ülesanded on vaikimisi korduvad, millest annab aimu lilla päis.

Selleks, et lisada ühekordset ülesannet, vali 'Algus/Tähtaeg' valikust 'Korduvus puudub'.

Lisatud malli saab muuta valides Seadetest Ülesanded ning avades Mallid vahekaardi.

Malle saab lisada mitmele kliendile korraga. Selleks vali peamenüüs "Kliendid". Vali kliendid, kellele antud malli soovid lisada ning kliki "Muuda malle" nupule. Seejärel saad nimekirjast valida sobiva malli ning valiku salvestada.
NB kliendinimekirjast saab lisada VAID enda salvestatud malle, mitte Uku näidismalle. Selleks ,et lisada juba Ukus olevaid malle, kohanda need omale sobivaks ja salvesta üle.

Did this answer your question?