Ukuga alustamine - juhile
Oma ülevaadet nii töödest, klientidest kui ka kasutajatest ja seda kõike ühes kohas!
Janika avatar
Written by Janika
Updated over a week ago

Tere tulemast!

Sa oled tõeline superkangelane! Olla juht ei ole kerge - vastutus klientide ja töötajate ees on stressirohke. Seda eriti, kui puudub hea ülevaade töötajate ülesannete täitmisest ja ajakulust. 

Meie eesmärk on Sind aidata, et tööprotsessid oleksid selged, ülevaade tööde seisust vaid mõne vajutuse kaugusel ning Sinu tööpäevad  stressivabad. Ukus on Sinu tööd, kliendid ja kasutajad organiseeritult ühes kohas. Ülesannete loomine, jagamine ning jälgimine toimub kiirelt ja mugavalt. Alusta Uku kasutamisega järgides allolevaid samme.

Kui Sa ei ole veel Ukuga liitunud, siis konto loomine võtab ainult minuti.

1. Kutsu kasutajad

Kutsu enda tiimikaaslased Ukusse ning määra neile õigused - kasutaja näeb talle määratud kliente ning administraator näeb kõiki ettevõtte kliente. Kui kasutajad on eelnevalt kutsutud Ukusse, siis on kliendi lisamisel efektiivne kohe jagada ülesandeid õigele kasutajale.

2. Lisa kliendid

Olenevalt klientide arvust on neid võimalik lisada nii üksikult kui ka CSV importi kasutades suurema kliendibaasi korral. Soovitame koheselt lisada klientide registrikoodid. 

Kliendiprofiili all saad lisada vajalikud märkmed ning dokumendid, et kõik kliendiga seotud informatsioon oleks ühes kohas ning kõikidele kliendiga seotud töötajatele nähtav.

3. Loo kliendi korduvülesannete plaan

Pärast kliendi lisamist saad järgmise sammuna koostada tööülesannete plaani, mis annab ülevaate töödest, mida kliendi jaoks on vaja teha. Ukus on 4 raamatupidajate väljatöötatud ülesannete malli, mida saad aluseks võtta. 

Enne ülesannete plaani kinnitamist vaata iga ülesanne eraldi läbi ning määra töö teostaja, kontrolli ülesande checklist ning töö algus ja tähtaeg.

Soovi korral saad luua Sinu ettevõttepõhiseid ülesannete malle, näiteks teenusepõhine, valdkonnapõhine või muu spetsiifikaga, mis ei ole seotud kindla kliendi ega kasutajaga. Malle saad lisada ja asendada klientidele nii ühekaupa kui ka massiliselt.

4. Raport

Kasutades Uku raporti võimekaid filtreid, saad Sa huvipakkuvaid vastuseid nii aja, kasutaja, kliendi, staatuse kui ka teema lõikes. Kui kasutad filtrikombinatsiooni tihti, siis salvesta raport. Näiteks salvestades raporti eelmise kuu tegemata töödest, saad Sa raportit hiljem taasavades ülevaate tööde hetkeseisust.  

Uku kuvab raportit kolmes vaates - kokkuvõtlik, ülesanded ning sisestatud ajakirjed. 


Nüüd, kui ka Sinu tiim on Ukus, saad Sa jälgida tööde staatust ning ajakulu, millal ise soovid! 


Õnnitlused! Oled läbinud esimesed sammud, et, alustada Uku kasutamisega. Nüüd saad hakata looma ning suunama töid oma töötajatele.

Oleme Sinu jaoks alati olemas. Leia lisainformatsiooni meie abikeskusest ning veebiseminaridest. Küsimuste korral võta meiega julgelt ühendust vestlusakna kaudu! 

  • Abikeskus - Oled juba siin! Loe ja saa rohkem teada huvipakkuva teema kohta ning me õpetame, kuidas võtta Ukust maksimum.

  • Blogi - Vaata erinevaid veebiseminare ja loe teisi artikleid, et saada teada veel paremini, kuidas Ukut kasutada.

  • Küsi küsimusi - Oleme Sinu jaoks olemas vestlusaknas!


Did this answer your question?