Ettevõtte kontol on võimalik sisse lülitada lisaväljad, kuhu saab sisestada näiteks kannete, kirjete või töötajate arvu. Loobu Excelist ja sisesta kliendiga seotud numbrid Ukusse, nii on need alati kergelt leitavad!

Välju saab ka ise nimetada ja lisada neid täpselt nii palju, kui vaja. Kõikidest numbritest saad mugava ülevaate raportist.

Andmevälja lisamiseks on vaja ettevõtte kontot. Lisavälju saad hallata "Seaded" -> "Ettevõtte konto" -> "Ülesande seaded" alt. Vajutades nupul "+ UUS LISAVÄLI" ilmub aken:

Uue välja puhul tuleb anda sellele pealkiri ja öelda, kas tegu on numbrilise, tekstilise, valikulise või artiklilise väärtusega.

Välja pealkirja pikkus on piiratud, kasuta lühikest ja oma tiimile mõistetavat väljendit. Välja nime on hiljem võimalik muuta. Samuti saab ebavajalikke välju kustutada.

Kui mõni väli on lisatud, ilmub uue ülesande aknasse valik "Lisaväljad":

Kutsu vajalik väli ülesande juures nähtavale, siis saab seda ülesannet tehes mugavalt täita. Lihtsalt sisesta väärtus vajalikule väljale.

Lisaväljad raportis

Raportis saab lisavälju näha, kui vajutada kolme punkti menüüle ja määrata sealt väli. 

Valides menüüst kannete arvu, ilmub raportisse vastav tulp, kus on näha valitud ajaperioodis kliendile tehtud kannete arvu kokku:

Sama moodi saab lisavälja näitamise sisse lülitada ka teiste raportivaadete  "Ülesanded" ja "Aeg" all.

Did this answer your question?